חייגו עכשיו:

ניהול כספים

ההיבט הפיננסי הוא החשוב ביותר בעסק וזה שמאפשר לו זכות קיום. על כן אתם רוצים לוודא שבסופו של יום וחודש העסק שלכם מייצר רווחים ולא רק מחזיר את העלויות, בוודאי שלא מפסיד כסף. ניהול כספים הוא אחד השירותים אותו מספק יועץ עסקי שהוא גם יועץ פיננסי ומתמחה בניהול כלכלי ובמונחים כלכליים בעסקים. ניהול כספים נכון יסייע לכם להתנהל כלכלית בצורה נכונה ומקצועית יותר, לקבל החלטות נכונות יותר מבחינה פיננסית ולשמור על תזרים מזומנים חיובי שילך ויצמח מדי חודש בהתאם למטרות המוגדרות שלכם.

יעל בר לב הינה יועצת עסקית ופיננסית לעסקים המספקת שירותי ייעוץ וליווי פיננסי, עבודה יעילה מול המערכות הבנקאיות לשיפור התנאים של בעל העסק, בניה והכנה של תוכניות עבודה המתקשרות להיבטים הכלכליים בעסק, ניהול כספים ותזרים ועוד. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

ניהול הכספים מול המערכת הבנקאית

כספים רבים אובדים לבעל העסק בשל ריביות גבוהות, עמלות ואינספור דברים קטנים אחרים שבעל העסק לא שם לב אליהם. לבעל העסק יש הרבה דברים על הראש בנוגע לתפעול השוטף של העסק, ניהול העובדים, טיפול בלקוחות ועוד. לכן הוא לא תמיד שם לב לדברים הללו ובוודאי לא בטוח שהוא מכיר אותם. על כן יועץ עסקי ופיננסי יוכל לסייע לכם להתנהל מול הרשויות הבנקאיות, לזכות בתנאי אשראי טובים יותר, להפחית עמלות וריביות ולסייע לכם להפחית הוצאות אלה.

גיוס אשראי לעסק

ניהול כספים הוא לא שירות המתייחס רק להכנת דוחות ובחינת ההוצאות וההכנסות של העסק אלא גם בסיוע לבעל העסק לגייס את האשראי הנדרש לתפעול השוטף של העסק. במקרים רבים בית העסק יזדקק לגיוס אשראי מהבנקים, גופי אשראי או גופים פיננסיים שונים ואפילו מקרנות מיוחדות המעודדות עסקים בישראל. על כן גיוס אשראי לעסק יכול להיות משמעותי וגם כאן הייעוץ והליווי יהיו משמעותיים ביותר. כידוע כל הלוואה שהעסק נוטל הוא נוטל גם הוצאה והתחייבות להחזיר סכום מסוים בכל חודש. כל אחוז נוסף של ריבית עשוי גם להיות משמעותי בסיום תקופת ההחזר. על כן ניהול נכון של ההלוואה והתנאים שלה גם כן יהיו חיוניים ובכך יועץ עסקי יכול לעזור לכם.

עוד בנושא

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים 

קבלת ייעוץ עסקי לעסקים קטנים בצורה המקצועית ביותר תתאפשר בעזרתה של יעל בר-לב – ייעוץ פיננסי וניהולי. יעל הנה יועצת ומלווה עסקים מזה תקופה ארוכה.

קרא עוד »
ניהול כספים

ההיבט הפיננסי הוא החשוב ביותר בעסק וזה שמאפשר לו זכות קיום. על כן אתם רוצים לוודא שבסופו של יום וחודש העסק שלכם מייצר רווחים ולא

קרא עוד »
ניתוח עסקי

תחומי העיסוק של יעל בר-לב – ייעוץ פיננסי וניהולי, כוללים ניתוח עסקי, מתן שירותי ייעוץ לעסקים ושיפור היעילות בתפקוד העסק. תהליך זה יאפשר לכם להבין

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר